resim

Hakkımızda

Samsun Rent A Car ve Oto Kiralama 
Samsun rent a car ve oto kiralama firmamızdan her marka ve model araç ihtiyacınız için uygun fiyatlara araç kiralayabilirsiniz. 

Samsun Rent A Car ve Oto Kiralama Araç Filosu
Rent a car hizmeti veren firmamız, her müşteriye aradığını sunmak için oldukça geniş bir araç filosu sunmaktadır. Günlük hayattaki olağan işleriniz için, şehir dışı gezileriniz için ya da düğün gibi özel günlerinizde kullanmak için aradığınız tüm araçları firmamız aracılığıyla kiralayabilirsiniz. 

Samsun rent a car ve oto kiralama firmamızda bulunan araçlar müşterilerin farklı ihtiyaçları gözetilerek seçilmektedir. Bu sayede lüks araçlar, spor araçların yanı sıra günlük kullanımlarınız için uygun araçlar da filomuzda yer almaktadır. Müşterilerimiz amacını ya da kullanım yerini belirtirse onlar için en uygun araçlar tavsiye edilecektir. 

Kiralanmak istenen araçlar için süre tayini de yine müşterimizin ihtiyacına göre olacaktır. Günübirlik işlerinizi için günlük araç kiralamanız mümkündür. Şehir dışına çıkmak ya da tatile gitmek içinse birkaç günlük ya da haftalık olarak araç kiralamak mümkündür. Dilerseniz de işyeriniz ya da şirketiniz için aylık olarak araba kiralayabilirsiniz. 

Samsun Rent A Car ve Oto Kiralama Sıfır ve Bakımlı Araç Filosu

Samsun rent a car ve oto kiralama firmamızın araç filosunda bulunan tüm araçlar sıfır olarak alınmıştır. Sizlere kiralanacak olan araçların pek çoğu en fazla birkaç yıllık olacaktır. Bu sayede araçlarla ilgili hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Düğün gibi organizasyonlarınız için sıfır km araç kiralayarak tercihinizi lüks ve gösterişten yana kullanabilirsiniz. Dilerseniz de klasik arabalarla geçmişe küçük bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Filomuzda bulunan tüm araçların bakım, onarım ve diğer masrafları firmamızca yapılmaktadır. Her araç müşterimize teslim edilmeden önce gerekli kontrollerden geçirilerek sorunsuzca teslim edilmektedir. Böylece aracı kullanırken size sorun yaratacak ya da endişelendirecek durumlarla yüzleşmeniz gerekmeyecektir. 

Samsun rent a car ve oto kiralama şirketimiz araçların tüm gerekli ruhsat, muayene belgesi gibi işlemlerini yapacak ve buna ilişkin belgeleri de size teslim edecektir. Böylece trafikte seyir halinde iken çevirmeye yakalanmanız gibi hallerde içiniz rahat olacaktır. 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.