resim

Samsun Rent A Car Günlük Araba

Samsun rent a car size günlük, haftalık ya da aylık şekilde araç kiralama hizmetleri veren kapsamlı bir firmadır. Müşterilerimizin memnuniyeti temel ilkemizdir. 

Samsun Rent A Car Avantajları

Samsun rent a car arayışında olan müşterilerimiz, ister bireysel ister kurumsal olsun en iyi hizmetleri almak üzere başvurularını yapabilmektedir.   Kiralama hizmetleri, sizin kiralama yapılan süre boyunca memnuniyet kazanmanız için verilmektedir. Bunun için öncesi ve sonrası tüm prosedürler ideal şekilde yerine getirilir. Firmamızla anlaşma yaparak birçok açıdan artı sağlamış olursunuz. Öncelikle Samsun iline geldiğinizde gideceğiniz kısa ve uzun seyahatler için özel aracınız olur. Bu şekilde zamandan tasarruf edersiniz.  Ayrıca konforlu biçimde araç sürme fırsatınız olur. Dilediğiniz yerde duraklayabilir, tatil yapabilir, bağımsız şekilde hareket edebilirsiniz. Araç donanımlarının iyi olması bir diğer avantajdır. Yani size sorun çıkaracak herhangi bir araç kiraya vermemekteyiz. Rutin bakımlar kontroller, temizlikler tecrübeli personelimiz tarafından gerçekleştirilir.  Bunun dışında müşterilerimize önceden tüm sigorta kapsamı hakkında gereken detayları içeren belge vermekteyiz. Yani olası kaza hasar durumlarında, gecikmeli teslimatlarda ve akla gelen diğer pürüzlerde ne tür prosedür izleneceği açıklanmaktadır. Bu da kayıtlı şekilde işlemleri sürdürdüğümüzün ve kurumsallığa ne kadar önem verdiğimizin bir göstergesidir.

Samsun Rent A Car  Teklif Al

Araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için eğer önceden bilgi almak istiyorsanız bunun için teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Özellikle uzun vadede anlaşma yapmak isteyen kurumlar, sık araç kiralayan kişi ve şirketlerden teklif alma konusunda sıkça başvurular almaktayız. Siz de fiyatlandırma, hizmet detaylarına bu şekilde ulaşabilir, önceden fikir edinebilir ve karşılaştırma yapma şansı elde edebilirsiniz. Samsun rent a car  olarak sizlerden gelen beklentileri tam şekilde karşılamak en önemli görevlerimizdendir. Araçlarda günlük, haftalık veya aylık kiralamalar yaparken ücretlendirmenin nasıl olduğuna da değinmekte fayda olacaktır. Örneğin n yeni model araçların günlük kiraları, eski modellere göre daha fazla olabilir. Ayrıca araç kapasitesi, kaç kişi alabildiği, lükslüğü gibi detaylar da önemlidir. Firmamız sizinle ücretlendirme konusunda da iyi bir çözüm ortağı olacaktır.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.