resim

Vizyon & Misyon

Misyon

Samsun rent a car firmamız hizmet verdiği yıldan beri müşteri memnuiyetini arttırmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Bu hedef için araç filosunu her geçen gün arttırmakta, güler yüzlü çalışanları ile güven vermekte ve uygun fiyatları ile herkese hitap etmeye çalışmaktadır.

Samsun şehir içi yolculuklar, şehir dışı yolculuklar ya da havaalanı transferleri için Samsun rent a car firmamız güvenle hizmet vermektedir. Yolculuk tipiniz ya da aracı kiralama sebebinize uygun olan araç seçeneklerini sizler için sunuyoruz. Günlük arabalar, lüks ya da klasik arabalar pek çok farklı seçenek ile herkese hitap edecek şekilde hizmet sunuyoruz. Uygun fiyatlarla birleşen kaliteli araçlar sayesinde firmamız yoluna ilerleyerek devam etmektedir. 

Vizyon

Samsun’da araç kiralama faaliyetine başladığı günden beri hizmet kalitesini arttırarak yoluna devam eden Samsun rent a car firmamız, yeni hedefleri ile büyümeye devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden beri araç filosunu günden güne arttıran firmamız, son çıkan sıfır kilometre araçları bünyesinde katmaya devam etmektedir. Bu filo hibrit araçların dahil olması ve teknolojinin takip edilmesiyle daha da genişleyecektir. 

Sadece araç filosu değil çalışan sayısı da artan firmamız, büyümeye devam etmektedir. Bu anlamda sürekli genişletilen hizmet çemberi genişlemeye devam etmektedir. Araç kiralama alanında yenilikçi çözümleri de bünyemize katarak yolumuza devam ediyoruz. Samsun rent a car firmamız yenilikçi, işlevsel, anlayışlı ve kaliteli çözümleri ile büyümeye devam etmektedir.Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.